Bafang MM.G330.250C Motor
36V, 250W, UART, 80Nm, 25km/t
Betyg:  3.5 utav 5 stjärnor
Passar artikelnummer GA027, GA028.
Elcykelmotor för Gavia E-City elcykel.
Bafang MM.G330.250C, 36V, 250W, UART, 80Nm, 25km/t.